Chołpina 1 zdjęcie Chołpina 2 zdjęcie Chołpina 3 zdjęcie Chołpina 4 zdjęcie Chołpina 5 zdjęcie Chołpina 6 zdjęcie
Rekolekcje 2019

"Podnieś mnie Jezu i prowadź do Ojca, 
zanurz mnie w wodzie Jego Miłosierdzia"

Tegoroczne rekolekcje Stowarzyszenia "Chołpina" odbyły się w Lubaszowej w Ośrodku Rekolekcyjnym  OO. Redemptorystów. Przewodnikiem duchowym był Ks. Maciej Skoczeń, który zaproponował nam, aby w tym roku porozmawiać o Bogu Ojcu, stąd temat rekolekcyjnego spotkania "Powrócmy do Ojca".
Po krótkiej, pierwszej nauce udaliśmy się do kaplicy, gdzie uczestniczyliśmy w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Po tym nabożeństwie otrzymaliśmy Dziesiątkę Różańca ze szczególną intencją - modlitwy za siebie nawzajem. O 21.00 rozpoczął się kolejny punkt naszego spotkania - "prywatna audiencja u twojego Pana". 1800 sekund ..... sam na sam ..... tylko On i ja ..... przez całą noc ...... w ciszy przed Nim ...... aż ranek nastał.
Sobota - to przedpołudniowe myśli o Bogu naszym Tatusiu, równo w południe Najświętsza Eucharystia. Nieco później rozważania Koronki do Miłosierdzia Bożego a po niej kolejne nauki. Wieczorem spotkaliśmy się po raz kolejny w kaplicy, gdzie przed Najświętszym Sakramentem mieliśmy kilka chwil na zastanowienie, osobistą modlitwę czy też spowiedź św.
W niedzielę z rana, po śniadaniu pojechaliśmy do Tuchowa do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św.